SOUNDİZAYN Profesyonel
SOUNDİZAYN Profesyonel
 • Yeni
Behringer
Behringer

Behringer CRAVE Analog Semi-Modular Synthesizer

CRAVE

Behringer CRAVE Analog Semi-Modular Synthesizer

1.899,00

TÜKENDİ
Favorilere Ekle
 • Fırsat
3340 VCO, Klasik Merdiven Filtresi, 32 Adımlı Sequencer ve 16 Sesli Poli Zincirli Analog Yarı Modüler Synthesizer
Ürün Özellikleri


 •  VCO tasarımı ile analog synthesizer delicesine şişman müzik oluşturma sağlar

 • Otantik VCO, VCF ve VCA tasarımlarını temel alan saf analog sinyal yolu

 • Nihai sesler için nabız ve testere dişli dalga çıkışları ile süper zengin osilatör

 • Klasik Moog* efsanevi ses performansı için rezonansa sahip 24 dB merdiven filtresi

 • Gelişmiş ses oluşturma için değiştirilebilir düşük/yüksek geçişli filtre modu

 • 64 dahili depolama yuvasına sahip modern ve kullanımı kolay 32 adımlı sıralayıcı

 • Mükemmel ses efektleri için geniş desenlerile Gelişmiş Arpeggiator

 • Özel ve tamamen analog üçgen/kare dalga LFO

 • 16 sesli Poly Chain, 16 ses polifonisi için birden fazla synthesizer'ı biraraya getirmenize olanak tanır

 • Varsayılan yönlendirmelere sahip yarı modüler tasarım, anında performans için yama gerektirmez

 • İnanılmaz geniş ve esnek yama seçenekleri için 18 x 14 G/Ç matrisi

 • Gürültü jeneratörü dalga formu üretimini önemli ölçüde genişletir

 • 47 kontrol, tüm önemli parametrelere doğrudan ve gerçek zamanlı erişim sunar

 • Harici ses kaynaklarının işlenmesi için harici ses girişi

 • MIDI kanalı ve Ses Önceliği seçimi ile kapsamlı MIDI uygulaması

 • 3 Yıllık Garanti Programı*

 • İngiltere'de tasarlanmış ve tasarlanmış

CRAVE

1980'ler ve 90'lar Michael Jackson, Madonna, Dr. Dre, Radiohead, film yapımcısı John Carpenter ve efsanevi Peygamber-5*'ten yayılan sesler ile güçlenen bir dizi synth kullanıcısının yeni bir "dalgası" yarattı. Orijinalin tüm özellikleriyle bu ikonik synthesizer'a ultra uygun fiyatlı bir saygı ve ardından 32 adımlık bir sequencer ve arpeggiator gibi crave, inanılmaz incelik ve kolaylıkla hemen hemen her sesi çağrıştırmanızı sağlar. Saf analog sinyal yolu, darbe ve testere dişli dalga çıkışları ile otantik 3340 VCO, artı son derece esnek VCF ve VCA filtreleri ile CRAVE favori klavye niz olacak emin oyla. CRAVE sahibi olmak, kendi kişisel zaman makinesine sahip olmak, geçmişi kucaklamanızı ya da geleceğe damgayapmanızı sağlamak gibidir!

True to the Original
Orijinal doğru

Orijinal analog devre, efsanevi VCO, VCF ve VCA tasarımları da dahil olmak üzere crave mühendislik büyük özen alınmıştır, hepsi kolay klasik ses performansını yeniden yapmak için birleştirir. Detaylara gösterilen bu son derece odaklanmış dikkat, CRAVE'ye süper yağlı bas ve kurşun tonlarından çarpıcı efektlere kadar her şeyi kapsayan ultra esnek ses şekillendirme yeteneğini ve hayal gücünüzün dünya dışı seslerine kadar her yolu sağlayan şeydir.

Big, Fat Tones
Büyük, Şişman Tonları

1980'lerde ve 90'larda ortaya konan ilham verici synthesizer parçaları, progresif rock, wave, EDM ve synth-pop müziğin yıllıklarına sonsuza dek kazınarak kelimenin her anlamıyla gerçekten klasik hale getirilmiştir. CRAVE tüm bu sihri yeniden oluşturmanızı ya da sizi kendi başına bir efsane yapacak inanılmaz derecede şişman ve orijinal sesler tasarlamanızı sağlar!

Authentic 3340 Oscillator
Otantik 3340 Osilatör

CRAVE'nin 3340 Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO) darbe veya ters testere dişli dalga formları seçiminizi sağlar. Darbe seçildiğinde, genişlik dar, kare dalga veya geniş darbe için Şekil anahtarı kullanılarak çeşitli olabilir – tam oktav ± bir ayar aralığı ile. VCO zarf veya düşük frekanslı osilatör (LFO) ile modüle edilebilir. Performans, dahili VCO ve gürültü jeneratörünün seviyelerini dengeleyen Mix kontrolü ile daha da artırılır. Bu inanılmaz esneklik, yaratıcı nızın en iyisi olmanızı sağlar.

Versatile VCF
Çok Yönlü VCF

CRAVE'in sesinin kalbi, mükemmel sesi çevirmek için Kesme Frekansı, Rezonans ve Modülasyon ile serbestçe denemeyapmanızı sağlayan Klasik Moog* 24 dB merdiven filtresidir. CRAVE'nin filtre Modu anahtarı, seçtiğiniz aralığı seçmek için Lo veya Hi-pass olarak ayarlanabilir.

16-Note Poly Chain Ready
16-Notalı Poli Zincir Hazır

Tek sesli bir enstrüman olmasına (her seferinde bir nota) olmasına göre, CRAVE'nin 16 notalık Poly Chain işlevi, 16 sesli polifoni için birden fazla synthesizer'ı birleştirmenizi sağlar – ayrıca 1970'li ve 80'li yıllara göre büyük ölçüde gelişmiş güvenilirlik ve kararlılık sağlar.

Rock Right out-of-the Box!
Rock Sağ Out-of-the Box!

CRAVE anında inanılmaz sesler oluşturmak için tek bir yama kablosu kaldırma gerektirmeyen varsayılan sinyal yönlendirme sayesinde, rock hazır geliyor. Yarı modüler mimari, 1980'lerin ve 90'ların progresif rock, wave, EDM ve synth-pop müzik synthesizer parçalarının ilham verici seslerinden kolayca faydalanmanızı ya da sizi kendi başına bir efsane yapacak inanılmaz derecede şişman ve özgün sesler tasarlamanızı sağlar!

The Envelope, Please...
Zarf, lütfen...

CRAVE's Envelope jeneratör, inanılmaz sesler zanaat yardımcı Attack, Decay ve Sustain düğmeleri özellikleri, artı bir Sustain On /Off anahtarı, hangi ya anahtar tutulduğu sürece notu sürdürmek, ya da en kısa sürede saldırı ayarı zaman ları dışarı çürümeye başlayabilirsiniz.

Onboard Sequencer & Arpeggiator
Onboard Sequencer & Arpeggiator

CRAVE's sequencer notlar ve dinlenme 32 adıma kadar programve bir desen olarak kaydetmek için izin verir. Her biri 8 desen tutan 8 bankada depolanabilen 64 modele kadar kayıt yapabilir, kaydedebilir ve geri çağırabilirsiniz. Dizileriniz, deseni oluşturduğunuz ve depoladığınız Klavye modunda veya desen oluştururken etkileşimkurmanızı sağlayan Adım modunda oynatılabilir. Onboard Arpeggiator özellikleri 8 desen (sadece bir akor çalarak kullanabilirsiniz, hangi arpeggiator sonra seçtiğiniz desen ile dizileri. Crave hem sequencer ve arpeggiator eğlenceli, büyüleyici ve tamamen bağımlılık ...

Truly-Analog LFO
Gerçekten Analog LFO

Özel ve tam analog Düşük Frekanslı Osilatör (LFO) sayesinde CRAVE, üçgen veya kare dalga formları arasından seçim yapmanızı sağlar ve ayarlanabilir LFO Oranı'nın görsel geri bildirimini sağlayan bir LED'e sahiptir.

Modulate Me to the Max!
Beni Max'e Doğru Modüle Et!

Zaten bahsedilen büyük ses heykel özelliklerine ek olarak, CRAVE hala sunmak için daha vardır. Gürültü jeneratörü de distorsiyon benzeri efektler oluşturmak için modülasyon kaynağı olarak kullanılabilir, hangi stratosferiçine süzülen solo göndereceğiz. Glide (portamento) zaman içinde bir notadan diğerine sorunsuz bir şekilde süpürmenizi sağlar ve birkaç enstrümanın taklit edebileceği ipek gibi yumuşak geçişler oluşturur. Hatta LFO, zarf veya manuel üzerinden darbe dalgamodüle edebilirsiniz - vahşi hafif arasında değişen sesler için!

Controls & Connectivity
Kontroller & Bağlantı

Biz sadece kendimize yardım edemeyiz - sizin gibi, biz de dişli kafaları konum. Numaraları isteyenler için, CRAVE 47 kontrolleri, tüm müzik oluşturma geri sevinç koyar son derece sezgisel bir biçimde ortaya koydu. Ve inanılmaz derecede geniş ve esnek yama seçenekleri için 18 x 14 I/O matrisini kullanarak CRAVE'in ton şekillendirme yeteneklerini en çılgın hayallerinizin ötesine genişletebilirsiniz!

Unleash Your Imagination
Hayal Gücünüzu Serbest Bırakın

Sadece zarfları itme değil, onları yaratmak söz konusu olduğunda, CRAVE hayal gücünüze sesini verir - ve çok uygun fiyatlı. Ne zaman modern performans klasik analog ses için çağırır - bu Behringer CRAVE için çağırır!

Çarpıcı CRAVE deneyimi veya bugün online olsun satıcınızı ziyaret edin. MÜZİk hiç bu kadar iyi hissetmedi!

A Brief History of Analog Synthesis
Analog Sentezin Kısa Tarihi

Modern synthesizer'ın evrimi 1919'da Lev Termen (léon Theremin olarak da bilinir) adlı bir Rus fizikçinin ilk elektronik müzik aletlerinden biri olan Theremin'i icat edişiyle başladı. Enstrümanın anteninin yakınında sanatçının elini hareket ettirerek çalınan basit bir osilatördü. Theremin kullanımının olağanüstü bir örneği Beach Boys ikonik şut hit "Good Vibrations" duyulabilir.

Ondioline
Ondioline

1930'ların sonlarında, Fransız müzisyen Georges Jenny, çok çeşitli sesler üretebilen tek sesli elektronik klavye Ondioline adını verdiği şeyi icat etti. Klavye, bir tutam damlayarak ve yan yana parmak hareketlerini kullanarak oyuncunun doğal ses vibratosu üretmesine bile olanak sağladı. Del Shannon'ın "Runaway" filmindeki Ondioline'ı duyabilirsin.

Storytone Piano
Storytone Piyano

Ünlü piyano üreticisi Story & Clark tarafından RCA ile birlikte tasarlanan Storytone piyano, 1939 New York Dünya Fuarı'nda gösterime giriş yaptı. Dünyanın ilk elektrikli piyanosu olarak nitelendirilen Storytone, gerçekçi piyano sesiyle müzisyenler ve koleksiyoncular tarafından ödüllendirilmiştir – sadece 500 kadarı inşa edilmiştir.

Mellotron
Mellotron

1960'larda yüksek bir kabul seviyesi bulan Harry Chamberlin'in Mellotron'u, önceden kaydedilmiş bant döngülerini çalarak sesler üreten elektro-mekanik bir klavyeydi. Tempermental ve pitch ve mekanik sorunlara eğilimli olmasına rağmen, Mellotron birçok İngiltere sanatçıları tarafından yaygın olarak kullanılmıştır. Moody Blues "Days of Future Passed", Beatles "Strawberry Fields Forever" ve Rolling Stones "She's a Rainbow" klasik parçalar başlıca örnekleridir. Öznitelik yazar: Buzz Andersen Tarafından San Francisco, California, Amerika Birleşik Devletleri Mellotron | NAMM 2007

ARP 2600
ARP 2600

ARP Instruments, Inc. tarafından üretilen Arp 2600, 1970'lerden çıkan en başarılı synthesizerlardan biriydi. Onlar synth dünyasına yeni oyuncular için ideal, ve yamalar anahtarları veya 1 / 8 "ses kabloları ile değiştirilmesine izin verdi. Saygıdeğer Arp 2600'ü kullanan kayıt ve sanatçıların listesi, rock, pop ve cazDan Who'nun gerçek bir parçası gibi okunuyor ve The Who, David Bowie, John Lennon, Depeche Mode, Edgar Winter, Frank Zappa ve Herbie Hancock'u içeriyor. Bir Arp 2600 bile Star Wars karakteri R2-D2 ses oluşturmak için kullanılmıştır. Öznitelik yazar: Orijinal yükleyici İtalyanca Vikipedi'de Kimi95 oldu -

 https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=7708499

Minimoog
Minimoog

Bill Hemsath ve Robert Moog, 1971 yılında Minimoog'u geliştirdiler. Monofonik alet ilk gerçekten hepsi bir arada, taşınabilir analog synthesizer oldu. 3 osilatör ve 24 dB/oktav filtresi sayesinde Minimoog son derece zengin ve güçlü bir bas sesi üretiyor ve bugün hala yüksek talep görüyor. Evet klavyeci Rick Wakeman enstrüman "kesinlikle müziğin yüzünü değiştirdi" dedi. Öznitelik yazar: glacial23 - Erken Minimoog clusternote, CC BY-SA 2.0 tarafından yüklenen

Yamaha CS-80
Yamaha CS-80

1976'da Yamaha, hıza duyarlı tuşlar ve tek tek sesler üzerinde çalışan aftertouch sağlayan CS-80 8 sesli polifonik synthesizer'ını piyasaya sürmüş. Analog alet, kullanıcının çok sesli zift virajlar ve pürüzsüz glissandos gerçekleştirmesine olanak sağlayan bir şerit denetleyiciye sahip. Besteci Vangelis CS-80'i Blade Runner ve Chariots of Fire film müziklerinde yaygın olarak kullandı. CS-80 ayrıca BBC 1980 serisi Doctor Who tema şarkısında duyulan bas hattını da sağladı. Görüntü atıf: Pete Brown Gambrills, MD, ABD (DSC00539) [CC BY 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], Wikimedia Commons üzerinden

Sequential Circuits Prophet 5
Sıralı Devreler Peygamber 5

Sıralı Devreler, tüm yama ayarlarının anında geri çağrılması için yerleşik bellek depolamasını sağlayan ilk analog 5 sesli polifonik synthesizer olan Peygamber 5'i tanıttı. Büyük sondaj Peygamber 5 synthesizer dünya devrim ve, oldukça pahalı fiyat etiketi rağmen, tüm zamanların en başarılı synths biri oldu. Dave Smith ve J owen tarafından tasarlanan Peygamber 5, Peter Gabriel, Philip Glass, Journey, The Cars, Thomas Dolby, Duran Duran, Gary Numan, Pink Floyd ve sayısız sanatçının yer aldığı çok uzun bir sanatçı listesiyle tercih edilen klavyeoldu. Resim atıf: orijinal yükleyici Felix2036 Hollandaca Vikipedi türev çalışma: Clusternote (Sequential_Circuits_Prophet_5.jpg) [Kamu malı], Wikimedia Commons üzerinden 1977 bizi getiriyor ...

A Passion for Keyboards
Klavye tutkusu

Kurucumuz Uli Behringer'in klavyeye karşı derin bir tutkusu var. 1961 yılında İsviçre'nin Küçük Baden kasabasında doğan Uli, annesinin ona dört yaşında piyano çalmayı öğrettiği müzikal bir ailede büyüdü. Babası aile evinde büyük bir organ inşa ve elektronik hakkında her şeyi genç delikanlı öğretti bir bilim adamı oldu. Böylece 17 yaşındayken, Behringer ilk synthesizer'ını inşa etti: UB-1. Daha sonra, ses mühendisliği alanında bir derece aramak için üniversiteye devam ederken, Uli kullanmak için kendi ekolayzım ve sinyal işlemcileri üniversitenin yetersizlik yeterli stüdyo dişli sağlamak için sol boşluğu doldurmak için kendi elektronik bilgi sini koydu. Kelime yakında ne kadar iyi ürünleri hakkında yayıldı ve o arkadaşları için dişli inşa etmeye başladı - Behringer mirası başlamıştı. Gerisi, dedikleri gibi,

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 1.899,00 1.899,00
2 974,19 1.948,37
3 655,16 1.965,47
4 493,74 1.974,96
5 396,89 1.984,46
6 333,12 1.998,70
7 287,56 2.012,94
8 253,40 2.027,18
9 226,83 2.041,43
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 1.899,00 1.899,00
2 974,19 1.948,37
3 655,16 1.965,47
4 493,74 1.974,96
5 396,89 1.984,46
6 333,12 1.998,70
7 287,56 2.012,94
8 253,40 2.027,18
9 226,83 2.041,43
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 1.899,00 1.899,00
2 974,19 1.948,37
3 655,16 1.965,47
4 493,74 1.974,96
5 396,89 1.984,46
6 333,12 1.998,70
7 287,56 2.012,94
8 253,40 2.027,18
9 226,83 2.041,43
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 1.899,00 1.899,00
2 974,19 1.948,37
3 655,16 1.965,47
4 493,74 1.974,96
5 396,89 1.984,46
6 333,12 1.998,70
7 287,56 2.012,94
8 253,40 2.027,18
9 226,83 2.041,43
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 1.899,00 1.899,00
2 974,19 1.948,37
3 655,16 1.965,47
4 493,74 1.974,96
5 396,89 1.984,46
6 333,12 1.998,70
7 287,56 2.012,94
8 253,40 2.027,18
9 226,83 2.041,43
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 1.899,00 1.899,00
2 974,19 1.948,37
3 655,16 1.965,47
4 493,74 1.974,96
5 396,89 1.984,46
6 333,12 1.998,70
7 287,56 2.012,94
8 253,40 2.027,18
9 226,83 2.041,43
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 1.899,00 1.899,00
2 974,19 1.948,37
3 655,16 1.965,47
4 493,74 1.974,96
5 396,89 1.984,46
6 333,12 1.998,70
7 287,56 2.012,94
8 253,40 2.027,18
9 226,83 2.041,43

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler
 • 3000 TL VE ÜZERİ -ÜCRETSİZ KARGO
 • 15 GÜN İÇİNDE - ÜCRETSİZ İADE
 • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ

© 2020 SOUNDİZAYN. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Whatsapp Destek